#1 2009-10-19 14:43:49

 przygrze

Administrator

9270437
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 280
Punktów :   
Imię: Grzegorz

Arowana na sprzedaż w Głogowie

W sobotę byłem pozwiedzać nasze zoologiczne i aż zaniemówiłem jak zobaczyłem w zoologicznym na Poczdamskiej arowanę taką około 30cm z paletkami w jednym z akwariów. Nie była opisana, dlatego zapytałem o cenę i wtedy okazało się, że została sprzedana wraz z tymi paletkami.
Ciekawe kto ją kupił, bo przyznam się szczerze, że to jest moje marzenie trzymać tę rybę u siebie w domu, tak samo jakbym chciał mieć morskie rafowe akwarium, którego raczej nie będę miał ze względu na kolosalne koszty zakupu i utrzymania, zresztą arowany też raczej nie będę miał ze względu na wielkość potrzebnego jej akwarium.
A jakie Wy macie marzenia odnośnie ryb, ale takich, które są mało prawdopodobne do zrealizowania ze względu na wielkość, fundusze lub cokolwiek innego.


Uwielbiam ryby i to nie tylko te smażone

Offline

 

#2 2009-10-19 14:57:13

 Piotrek

expert

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 739
Punktów :   
Imię: Piotrek
WWW

Re: Arowana na sprzedaż w Głogowie

Pytałem o cenę  tego "super zestawu" 9 palet i arowana za... 1 tyś zł  Aż śmiać mi się chciało. Jakość tych palet pozostawia sporo do życzenia no chyba że arowana taka droga.
A z marzeń?  hm... raz byłem w Oberhof-ie w Exotarium i tam stoi akwa moich marzeń 40 000 litrów   


Piotrek
Symphysodon discus to jest to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click for mor apartamentyzagajnikowa.pl legendykhorinisrp Ciechocinek hotele spa