#1 2009-07-22 12:38:19

 przygrze

Administrator

9270437
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 280
Punktów :   
Imię: Grzegorz

Prosta rzecz a cieszy - odmulacz

Coś tutaj pusto a ja gdzieś tam obiecałem, że wrzucę parę rzeczy, które wykonałem samodzielnie i które może zrobić każdy w Was. No to na początek proponuję samodzielne wykonanie odmulacza, którego koszt może być nawet zerowy, jeżeli posiadamy odpowiednie części, a tak może być u większości z Was

Należy zaopatrzyć się w wąż ogrodowy lub jakiś inny o średnicy jeżeli dobrze pamiętam 16mm. W razie, gdyby średnica węża okazała się lekko za mała, może końcówkę węża zamoczyć na chwilę we wrzątku, aby go co nieco zmiękczyć. Tylko uwaga przy późniejszym chwytaniu, bo można się od niego poparzyć, dlatego polecam robić to przez ręcznik.
Potrzebne też będzie opakowanie po soku typu Kubuś, lub coś podobnego. Zrywamy tę zatyczkę, która normalnie blokuje możliwość wylania tego soku i naciągamy końcówkę węża. Oczywiście wcześniej odcinamy jakimś ostrym nożem dno z tego soku, że nie wspomnę, że butelkę należałoby też wypłukać
Kiedy mamy już założony wąż, to praktycznie mamy gotowy odmulacz. Ja dołożyłem do niego zaworek, który pozwala na zakręcenie, aby przerwać wylewanie wody, ale to nie jest potrzebne, można to traktować jako dodatkowy gadget

http://grzeprzy.w.interii.pl/Forum_Glogow/odmulacz/odmulacz.jpg


Uwielbiam ryby i to nie tylko te smażone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com 酒店 科孚镇 Ciechocinek wellness weekend dla dwojga