#31 2010-03-30 18:34:02

 BARANEK

miłośnik

Skąd: GŁOGÓW
Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 53
Punktów :   
Imię: ARTUR

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Ja od lat zaopatruję się w dwóch sklepach zoologicznych w naszym mieście:
Pierwszy to na Koperniku przy Hali targowej
Drugi to na Głowackiego
W tych sklepach jest bardzo miła obsługa.
Sklep na Poczdamskiej ładny, ale obsługa jest niemiła i niesympatyczna.


Miłośnik skalarów.

Offline

 

#32 2010-03-30 20:21:48

 dawid849

zaawansowany

x
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 185
Punktów :   
Imię: x

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

BARANEK napisał:

Sklep na Poczdamskiej ładny, ale obsługa jest niemiła i niesympatyczna.

Zwłaszcza właścicielka.

Ostatnio edytowany przez Piotrek (2010-03-31 18:51:55)

Offline

 

#33 2010-03-30 21:34:40

 Piotrek

expert

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 739
Punktów :   
Imię: Piotrek
WWW

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

BARANEK napisał:

Sklep na Poczdamskiej ładny, ale obsługa jest niemiła i niesympatyczna.

Ja do sklepu idę po towar i nie mam zamiaru dyskutować. I obsługa mnie nie interesuje.


Piotrek
Symphysodon discus to jest to

Offline

 

#34 2010-03-31 12:03:22

 przygrze

Administrator

9270437
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 280
Punktów :   
Imię: Grzegorz

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Piotrek napisał:

Ja do sklepu idę po towar i nie mam zamiaru dyskutować. I obsługa mnie nie interesuje.

A ja wychodzę z założenie, że jeżeli obsługa jest niemiła, to nie warto dawać takiemu komuś zarobić. W końcu to klienci kupując towar składają się na wypłatę dla takiej sprzedawczyni. Jeżeli jest niemiła, to dlaczego miałbym u niej zostawiać swoje pieniądze, skoro mogę to zrobić w innym sklepie w przyjemniejszej atmosferze


Uwielbiam ryby i to nie tylko te smażone

Offline

 

#35 2010-03-31 14:44:15

 tomekc79

akwarysta

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 88
Punktów :   
Imię: Tomek

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Piotrek napisał:

BARANEK napisał:

Sklep na Poczdamskiej ładny, ale obsługa jest niemiła i niesympatyczna.

Ja do sklepu idę po towar i nie mam zamiaru dyskutować. I obsługa mnie nie interesuje.

To co byś zrobił jak byś chciał kupić parkę rybek a taka sprzedawczyni złapała by ci dwa samce i wpierała że to para? Gdybym nie znał tego gatunku rybki to pewnie bym kupił te dwa samce i był bym szczęśliwym posiadaczem pięknej parki:) Dobry sprzedawca powinien trochę się znać na tym co robi i przede wszystkim powinien umieć dobrze doradzić klientowi gdy się tego nie potrafi to chociaż by powinien nadrabiać te braki uprzejmością. Nie każdy idzie do sklepu i wie co chce kupić bardzo dużo ludzi się zastanawia kalkuluje różne warianty.

Offline

 

#36 2010-03-31 15:09:41

 Piotrek

expert

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 739
Punktów :   
Imię: Piotrek
WWW

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Powiem Wam tak. Chcę np. kupić testy. Nie pojadę na Chopina bo tam możliwe że będą przeterminowane lub nie ma (Zoolek) .Pozostaje Głowackiego lub Poczdamska. Jadę nad Odrę bo tam parking przy sklepie i sklep większy poza tym przeglądam co nowego. Nigdy się nie pytam sprzedawcy o radę. Ostatnio chciałem kupić wirnik do Tetry EX 700 i gdzie mogę kupić? Allegro?


Piotrek
Symphysodon discus to jest to

Offline

 

#37 2010-03-31 15:39:25

 dawid849

zaawansowany

x
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 185
Punktów :   
Imię: x

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Najbardziej to się znają w Bricomarche tam to ich można robić w konia równo
Usunąłem posta nie związanego z tematem. Admin.

Ostatnio edytowany przez Piotrek (2010-03-31 18:51:04)

Offline

 

#38 2010-04-02 21:54:31

 szperacz15b

zaawansowany

8905495
Skąd: Przemków
Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 195
Punktów :   
Imię: Jacek

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

No co prawda to prawda.

Offline

 

#39 2010-04-11 19:37:55

 daro78

początkujący

993928
Skąd: GŁOGÓW
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 15
Punktów :   
Imię: DAREK

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Mi się wydaje, że najlepszy to Cisek Jaczew.

Ostatnio edytowany przez szperacz15b (2010-04-11 20:02:25)

Offline

 

#40 2010-09-06 11:06:52

Martt

początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Witam wszystkich (mój pierwszy post na tym forum).

Postanowiłem rozpocząć przygodę z akwarystyką od małego akwarium dla córki.
Wybrałem Kameleon'a Aqua Szut, na który natknąłem się kiedyś w BRICOMARCHE (następny będzie, już całkiem spory, zestaw dla mnie)

Przewertowałem oferty sklepów internetowych (MojeAKWARIUM) i objechałem znane mi sklepy w mieście, żeby 'zrobić rozpoznanie' i wybrać ten, w którym 'zostanę'.

Na końcu - z polecenia znajomych - udałem się do sklepu na Poczdamskiej.

Moje pierwsze wrażenie zgodne z cytatem (ja miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z właścicielem):

BARANEK napisał:

Sklep na Poczdamskiej ładny, ale obsługa jest niemiła i niesympatyczna.

W związku z tym, że wspomniany zestaw akwariowy był tam najdroższy - o równe 50zł droższy niż w 'BRICO' (mam paragon) - spytałem grzecznie, czy w związku z tak dużą różnicą w cenie tego samego zestawu, istnieje możliwość uzyskania jakiegoś rabatu, jeśli mimo wszystko zostanę i co za tym idzie - zrobię u niego kompleksowe zakupy.

W odpowiedzi usłyszałem: 'Wie pan co? Ja nawet nie chcę takiego klienta. U mnie na każdą złotówkę trzeba sobie zasłużyć, a nie na dzień dobry pytać o rabat. Owszem, mamy karty stałego klienta, ale żeby taką dostać, najpierw trzeba odpowiednio płacić. Poza tym sama rozmowa ze mną kosztuje, a 5 minut mojej porady jest warte 100zł! Także, jeśli pan chce się targować, to niech pan sobie kupi ten zestaw w BRIKO'

Pomyślałem swoje i tak też zrobiłem, bo jak dla mnie, to wrócić się ten kawałek za 50zł było jednak warto.
Pomijam tu jeszcze moje odczucia na temat tego jegomościa.

Ktoś napisał, że wchodząc do sklepu, przychodzi po określony towar i obsługa go nie interesuje.

W myśl podobnych zasad i wbrew mieszanym uczuciom, następnego dnia wróciłem, żeby kontynuować zakupy (był jeszcze temat dużego akwarium). Może źle odebrałem? Nie bądźmy przewrażliwieni...

Na wejściu usłyszałem: ' a ty to idź sobie teraz i kupuj tam, gdzie kupiłeś to swoje akwarium'

W tym momencie zdałem sobie sprawę z kim rozmawiam.
Osobiście nigdy więcej nie przekroczę progu sklepu tego chama!
Stara zasada marketingowa mówi, że jeden niezadowolony klient to 10 straconych.
Znajomym, którzy mi ten sklep polecają zapowiadam, że jeśli po tym, co im opowiadam nie zmienią zdania, to ja nie mam o czym znimi rozmawiać.

przygrze napisał:

A ja wychodzę z założenie, że jeżeli obsługa jest niemiła, to nie warto dawać takiemu komuś zarobić. W końcu to klienci kupując towar składają się na wypłatę dla takiej sprzedawczyni. Jeżeli jest niemiła, to dlaczego miałbym u niej zostawiać swoje pieniądze, skoro mogę to zrobić w innym sklepie w przyjemniejszej atmosferze

i pod tym się podpisuję - nawet, gdybym miał jeździć na zakupy do Wrocławia.

Stanowcze 'NIE' dla sklepu na Poczdamskiej!

Offline

 

#41 2010-09-07 11:56:47

 tomekc79

akwarysta

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 88
Punktów :   
Imię: Tomek

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Jego żona jeszcze jest gorsza. To przykre ,bo ja myślałem że to właśnie pan właściciel jest konkretną osobą a tu taki numer. Widać że biznes się kręci i sodówka chyba do głowy uderzyła. A poza tym to pan właściciel trep a trepy maja różne odpały

Offline

 

#42 2010-09-08 12:43:16

 dyzio44

akwarysta

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 111
Punktów :   
Imię: Janusz

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

po1 nie  miałem z nim aż tak ostro ,facet jak się zorniętował że ma do czynienia nie laikiem to troszke homował
po 2 towor ma drogi ,choć najlepszy wybór w mieście
po3 akwaria, sprzęt itp kupuje się w internecie(ceny do 50 % miejsze )
PO4 W sklepach kupuj tylko w minimalnej illości,chodzi o pokarmy ,rośliny,ryby,preparaty,jak chcesz kupić w większej ilości to w inter.bo nawet z ceną przesyłki wyjdzie taniej.
poz
dro
a sklep omijać szerokim łukiem

Ostatnio edytowany przez dyzio44 (2010-09-08 12:44:18)

Offline

 

#43 2011-02-04 19:33:50

rockobradford

początkujący

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Witam. Chciałbym odświeżyć temat i zasięgnąć opinii o naszych lokalnych sklepikach.
Akwarium mam ``świeże``, dopiero dojrzewa a nie chciałbym popełnić błędu przy przyszłym zakupie rybek.
Otóż jestem zainteresowany kondycją sklepu na starym mieście i co stało się ze sklepem na poczdamskiej?(ten koło baru mewa. Ostatnio tamtędy przejeżdżałem i już go chyba tam nie ma)
Mam jeszcze jedno jedno pytanie : Gdzie w Głogowie można zakupić pielęgniczki ramireza lub borelli oraz microrazbory galaxy? Na głowackiego ich nie ma a pan na koperniku nie za bardzo wiedział o co chodzi z tymi razborami, na gomółki to nie kupie nawet smyczy dla mojego psa, a co dopiero rybki) Pozdrawiam

Offline

 

#44 2011-02-04 19:38:41

 Piotrek

expert

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 739
Punktów :   
Imię: Piotrek
WWW

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Sklep z ul. Poczdamskiej przenieśli 50m dalej i to o wiele większy a jeśli chcesz resztę odpowiedzi to zapraszam tu http://www.akwarystyka-miedziowa.pl/
pozdrawiam.


Piotrek
Symphysodon discus to jest to

Offline

 

#45 2012-12-06 23:09:14

ekoomat

początkujący

Zarejestrowany: 2012-12-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Który sklep zoologiczny w Głogowie uważasz za najlepszy?

Panie sprzedawczynie w sklepie na Poczdamskiej jak zauważyłem chodząc tam przynajmniej raz w miesiącu są naprawdę przyjemne i często podpowiedzą coś lub doradzą.
Lecz właściciele to tragedia, są odpychający zniechęcają swoją postawą, rozmową i zachowaniem do zakupów. Nie rozumiem takich ludzi bo to dzięki kupującym oni mają za co żyć, jeśli dalej będą traktować wszystkich z takim szacunkiem jak dotychczas to za jakiś czas stracą wszystkich klijętów. Nigdy nie z spotkałem się z tak  takimi ludźmi. Podpisuję się pod słowami Pana wyżej: to po prostu chamstwo i to jak zauważyłem nie tylko w stosunku do nas (kupujących) ale do wszystkich.....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sklepy nurkowe żarówka świeczka wrocław